Her gün İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz genellikle ev eşyası taşımacılığı olup, komple veya parça eşya taşıma şeklinde olmaktadır.

İstanbul ve Ege bölgeleri arası hizmet ağı geniş olan firmamız sizlere beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet sunmaktadır. İster evinizi, ister ofisinizi taşıtmaya karar verdiğinizde bizlere ulaşmanız halinde müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her türlü nakliye konularında yardımcı olacaklardır.

İstanbul ve İzmir arasında yıllardır taşıma gerçekleştiren firmamız sizlere söz verdiği tüm hizmetleri aynen yerine getirmektedir. Eşyalarınız uzman personelimiz tarafından paketlenmekte ve şehirlerarası taşımalar için özel kasalara sahip son model nakliye araçlarımıza düzenli bir şekilde istifleme işlemi yapılmaktadır. Sizler de İstanbul-İzmir arası taşınacak eşyalarınız için nakliye firması arıyorsanız hemen iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz…

Uzun yol nakliyesi sırasında, taşınacak eşyaların listesi tutularak gerekli olan nakliyat kamyonu ve nakliye personeli ile paketleme için gerekli olan malzemelerle beraber şehirlerarası eşya nakliyatı yapılmaktadır. İstanbul İzmir arası nakliyat firması olmakla beraber Türkiye’nin bütün illerinde nakliyat ve taşımacılık ağımız sayesinde yurdumuzun her iline ve ilçesine hizmet vermekteyiz.

İstanbul İzmir Nakliyat

Updated on 2017-01-08T21:37:18+00:00, by admin.